banner

Kotły peletowe – oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo najnowocześniejsze kotły c.o. na pelet marki Pellux. Posiadamy doskonałe urządzenia, które sprawdzą się zarówno w budynkach jedno- i wielorodzinnych, jak i w zakładach przemysłowych, usługowych oraz wszelkich obiektach użyteczności publicznej. Oferujemy w pełni zautomatyzowane kotły c.o. z podajnikiem, które zapewniają optymalne spalanie. Jako paliwo stosowany jest ekologiczny pelet, który powstaje z różnych odpadów drzewnych. Jest naturalny, podczas produkcji nie stosuje się środków chemicznych.Nowoczesna technologia naszych kotłów pozwala na ograniczenie obsługi do minimum. Użytkownik będzie musiał jedynie co jakiś czas uzupełnić ilość peletu w zasobniku oraz opróżnić popiół z szuflady. Dawkowanie paliwa odbywa się automatycznie, podobnie jak rozpalanie i wygaszanie kotła oraz czyszczenie rusztu palnika i wymiennika kotła.

Kotły peletowe Pellux mogą być sterowane za pomocą modułu internetowego, poprzez komputer, telefon lub tablet. Wyposażone są także w specjalny system umożliwiający precyzyjną kontrolę procesu spalania. Wszystko to zapewnia maksymalny komfort użytkowania oraz wysoką efektywność pracy.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. U nas znajdą Państwo automatyczne kotły na pelet do małych i dużych kotłowni. Każdy produkt wyróżnia się najwyższym standardem wykonania, wytrzymałością oraz nowoczesnym i stylowym designem. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

PELLUX COMPACT

MOC NOMINALNA: 12kW

Idealne rozwiązanie do budynków o powierzchni użytkowej do 240m2. Nowoczesny design, kompaktowy kształt ułatwiający wstawienie nawet do małych kotłowni.

PELLUX 200 TOUCH

MOC NOMINALNA: 20kW

Idealne rozwiązanie do budynków o powierzchni użytkowej do 400m2. Bezpieczny i bezobsługowy system grzewczy, znakomicie sprawdzający się przy ogrzewaniu podłogowym.

PELLUX 100

MOC NOMINALNA: 20kW
Idealna do budynków o powierzchni użytkowej do 400m2
MOC NOMINALNA: 30kW
Idealna do budynków o powierzchni użytkowej do 600m2

Bardzo wydajny kocioł na pelet drzewny.

ZASOBNIKI I PODAJNIKI

ZASOBNIKI I PODAJNIKI

Zasobniki 200, 300 i 500 litrów

Podajniki peletu 150 i 250cm

Управление котлом с помощью
мобильного приложения