banner

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska NIBE-BIAWAR podczas targów Biomass Innovation Expo w Mediolanie! Znajdą nas Państwo na stoisku H14K15 w hali 10 od wtorku 17 do piątku 20 marca 2020.

 

 

 

BIE to wydarzenie w całości poświęcone światowi ogrzewania biomasą. Jest integralną częścią MCE – Mostra Convegno Expocomfort, na którym firmy z sektora HVAC gromadzą się i prezentują swoje rozwiązania w zakresie odnawialnych źródeł energii  i efektywności energetycznej.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska NIBE-BIAWAR i zapoznania się z naszą ofertą.

Podczas tego wydarzenia będziemy mieli przyjemność zaprezentować najnowsze rozwiązania naszej firmy w zakresie zapewnienia komfortowego klimatu w budynkach. Oprócz nowych produktów w naszej ofercie zaprezentujemy także nowoczesny podgrzewacz przepływowy K2 LCD ze sterowaniem elektronicznym, oraz w pełni zautomatyzowane kotły peletowe do c.o. – Pellux Compact Touch, Pellux 100 Touch oraz Pellux 200 Touch.

Przez cztery dni  naszej obecności będziemy dzielić się z Państwem praktyczną wiedzą a także udzielimy fachowego doradztwa na najwyższym poziomie!

Będziemy do Państwa dyspozycji na stoisku H14K15 w hali 10 od wtorku 17 do piątku 20 marca 2020.

Adres targów:

Fiera Milano, Strada Statale Sempione, 28, 20017 Rho, Mediolan, Włochy

Godziny otwarcia:

9:00 – 18:30

Aplikacja umożliwiająca sterowanie kotłami