banner

W dniach 23-26 kwietnia 2018 roku w Poznaniu mieliśmy okazję spotkać się z Państwem na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wiele nowości w ofercie NIBE-BIAWAR ściągnęło na nasze stoisko setki osób.

Targi INSTALACJE to największe spotkanie branży instalacyjnej w Polsce i Europie Środkowej. Każdorazowo wydarzenie gromadzi blisko 30.000 profesjonalistów z 46 krajów świata.

 

DZIĘKUJEMY ZA ODWIEDZENIE NASZEGO STOISKA!

 

Podczas tegorocznych Targów przedstawiliśmy Państwu urządzenia grzewcze, takie, jak: pompa ciepła z rekuperatorem i systemem fotowoltaicznym, podgrzewacze wody, zasobniki c.w.u., kotły peletowe wraz z zasobnikami na pelet drzewny.

Zaprezentowaliśmy między innymi elektryczne podgrzewacze wody: z pompą ciepła OW-PC 270 AQUAIR, podgrzewacz wody K-2 z wyświetlaczem LCD, podgrzewacz VIKING SMART, kotły peletowe PELLUX o mocy 12, 20 oraz 30 kW, powietrzną pompę ciepła NIBE o najwyższej efektywności NIBE F2120 oraz powietrzną pompę ciepła typu NIBE SPLIT AMS 10-6 wraz z rekuperatorem NIBE ERS i systemem fotowoltaicznym NIBE PV, która stanowi „Inteligentny System Grzewczy NIBE – 100% energii odnawialnej”, nagrodzony ZŁOTY MEDALEM MTP 2018.

Duże zainteresowanie wzbudziła również nasza wystawa historyczna, na którym znalazły się jedne z pierwszych naszych produktów, w tym podgrzewacz do parówek 🙂

Aplikacja umożliwiająca sterowanie kotłami