banner

Miło nam poinformować, że firma Nibe-Biawar znalazła się w ścisłym gronie najbardziej innowacyjnych firm  województwa podlaskiego. Ranking Innowacje organizowany jest co roku przez „Kurier Poranny” i Naczelną Organizację Techniczną w Białymstoku.

W tym roku zostaliśmy nagrodzeni za kocioł na pelet PELLUX COMPACT, który jest połączeniem nowatorskich rozwiązań technologicznych z nowoczesnym i eleganckim designem. Kompaktowy kształt urządzenia i niewielkie wymiary sprawiają, że idealnie wpasowuje się w małe kotłownie, tworząc tym samym nowoczesny system ogrzewania. Pellux Compact to kompletne urządzenie grzewcze zasilane ekologicznym paliwem, jakim jest pelet. Kocioł jest praktycznie bezobsługowy dzięki zastosowaniu systemów automatycznego czyszczenia rusztu palnika i wymiennika kotła. Kocioł spełnia wymagania 5 klasy czystości spalin.

Drugim urządzeniem świadczącym, dzięki któremu Nibe-Biawar pojawił się na III miejscu rankingu innowacyjności, była kompaktowa centrala wewnętrzna HK200 do systemów grzewczych z powietrznymi pompami ciepła. To elastyczna jednostka wewnętrzna do ogrzewania i produkcji ciepłej wody, stosowana przy modernizacji istniejących systemów grzewczych lub w nowym budownictwie.

Czytaj więcej: http://www.poranny.pl/strefa-biznesu/innowacje-2016/a/ranking-innowacje-2016-to-oni-wytyczaja-nowe-kierunki,12102840/

 

Aplikacja umożliwiająca sterowanie kotłami