banner

Kotły peletowe z certyfikatem Ecodesign

Budowa domu jednorodzinnego wiąże się z koniecznością zadbania o jego ogrzewanie. Dlatego już na etapie projektu trzeba zastanowić się nad dostępnością paliw i możliwościami technicznymi montażu odpowiedniego kotła grzewczego. Jeśli budynek leży daleko od instalacji gazowych lub miejskiego systemu grzewczego, pozostaje własna kotłownia z odpowiednim kotłem c.o. Jeśli stawiacie Państwo na ekologię, minimum obsługi i wygodny system grzewczy, polecamy kocioł na pellet Eco Design. Urządzenie tego typu, które znajdziecie w naszym asortymencie, jest nie tylko komfortowe w obsłudze i efektywne, ale też spełnia wymagania dotyczące norm emisji spalin dla kotłów 5 klasy.

Kotły, zasobniki, akcesoria – nasza oferta

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych urządzeń grzewczych. Prowadzimy sprzedaż zaawansowanych technologicznie, w pełni automatyzowanych kotłów peletowych. U nas znajdziesz kotły na pelet 5 klasy z certyfikatem Ecodesign, podajniki i zasobniki na pelet, a także akcesoria, takie jak np. panele pokojowe informujące o parametrach pracującego kotła. Nasze kotły peletowe występują w kilku rodzajach i mają różną moc, dzięki czemu stanowią doskonałe rozwiązanie zarówno dla domów jednorodzinnych, jak i budynków o znacznie większej powierzchni użytkowej. Za pomocą modułu wi-fi kotły Pellux mogą być sterowane zdalnie, przy pomocy smartfona, tabletu lub komputera, co zapewnia maksymalny komfort użytkowania. Swoją ofertę kotłów i akcesoriów kierujemy do odbiorców indywidualnych oraz firmowych, którzy chcą mieć ekologiczne i łatwe w utrzymaniu źródło ogrzewania. Systemy grzewcze Pellux znajdują szerokie zastosowanie i spełniają oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Wybierzcie Państwo ekologiczny kocioł peletowy Pellux i korzystaj z zalet nowoczesnego systemu grzewczego.

Kotły peletowe z gwarancją producenta

Nasze kotły peletowe z reguły są bezawaryjne. Pomimo to jednak na skutek wieloletniej eksploatacji mogą ulegać usterkom, a ich efektywność może spadać. Wiemy, jak ważne jest usuwanie takich awarii przez sprawdzonych, znających budowę pieca serwisantów. Dlatego jeśli pomimo wszystko zdarzy się awaria, podejmiemy się naprawy. Jako producent kotłów udzielamy gwarancji na wszystkie oferowane przez nas wyroby. Prowadzimy własny serwis kotłów na pelet oraz współpracujemy z licznymi partnerami w różnych miastach w Polsce. Autoryzowane punkty serwisowe naszych kotłów znajdują się na terenie całego kraju. Za ich pomoc możecie Państwo skorzystać też z porady dotyczącej problemów z uruchomieniem czy funkcjonowaniem urządzenia grzewczego.

NASZA OFERTA

Aplikacja umożliwiająca sterowanie kotłami