banner

Serwis kotłów na pellet

Kotły 5 klasy przystosowane do spalania pelletu charakteryzują się bardzo trwałą konstrukcją i są niemal bezobsługowe. Są również uważane za bezawaryjne, chociaż nietrudno sobie wyobrazić, że każdy przedmiot, konstrukcja czy urządzenie ma ograniczoną w czasie trwałość. Dlatego nawet w najlepszych i najbardziej zadbanych kotłach mogą się zdarzać awarie.

Nasza firma od lat zajmuje się udoskonalaniem kotłów pelletowych tak, aby pracowały w Państwa domach niezawodnie przez wiele lat. Chcemy też zagwarantować Państwu maksymalny komfort korzystania z takich urządzeń, zapewniając profesjonalny serwis kotłów na pellet. W branży funkcjonujemy już od wielu lat, dlatego w tym czasie rozbudowaliśmy szeroką sieć autoryzowanego serwisu kotłów Pellux. Nasze autoryzowane punkty serwisowe znajdują się w całym kraju, dlatego nie ma problemu z dostępnością do specjalistów dbających o sprawne działanie naszych urządzeń.

Obsługa serwisowa kotłów c.o

Wiemy, że markowe urządzenia w przypadku niespodziewanej awarii wymagają uwagi specjalisty, który doskonale zna ich budowę, zasadę działania i możliwe przyczyny dysfunkcji. Mamy też świadomość, że przywrócenie ich pierwotnej sprawności jest możliwe tylko dzięki wymianie uszkodzonych części na oryginalne. Dlatego obsługa serwisowa kotłów Pellux firmy NIBE-BIAWAR z Białegostoku jest oparta o serwis fabryczny oraz sieć współpracujących z nami punktów serwisowych. Współpracujemy wyłącznie z certyfikowanymi punktami serwisowymi, które odpowiadają za naprawy w przypadku nagłych awarii, ale również okresowe przeglądy techniczne.

W przypadku problemów z użytkowaniem naszych urządzeń w pierwszej kolejności prosimy o kontakt z Działem Serwisu Kotłów NIBE-BIAWAR Sp. z o.o.:

Kontakt telefoniczny:

Gwarancja kotła:
tel. 85 662 84 83, 85 662 84 88, 85 662 84 89
Części zamienne do kotła:
tel. 85 674 51 97, 85 662 84 83
Awaria kotła:
tel. 85 674 51 97, 85 662 84 49, 85 662 84 88

Aplikacja umożliwiająca sterowanie kotłami