banner

WIADOMOŚCI

 • O czym pamiętać w czasie pierwszego uruchomienia kotła?

  O czym pamiętać w czasie pierwszego uruchomienia kotła?

  Pierwsze uruchomienie pieca jest ważniejsze, niż mogłoby się zdawać. To właśnie od tej procedury zależy bezpieczeństwo domowników, a także późniejsze sprawne działanie i serwis instalacji. O czym należy pamiętać przed pierwszym uruchomieniem urządzenia grzewczego?  
 • Program Czyste Powietrze – kto może skorzystać?

  Program Czyste Powietrze – kto może skorzystać?

  Wymiana starych źródeł ciepła na nowsze i bardziej ekologiczne wiąże się z dużą inwestycją finansową. Niestety, nie każdy dysponuje budżetem pozwalającym przeprowadzić termomodernizację na własną rękę. W takich przypadkach z pomocą przychodzi Program Czyste Powietrze, w ramach którego można starać się o dofinansowanie sięgające kilkudziesięciu tysięcy złotych.
 • Jakie akcesoria można dobrać do nowoczesnego kotła grzewczego?

  Jakie akcesoria można dobrać do nowoczesnego kotła grzewczego?

  Kotły grzewcze są montowane w praktycznie każdym polskim domu, jak i w bardzo wielu innych wnętrzach. Niemniej, mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że na rynku znajdują się liczne gadżety i akcesoria, znacznie ułatwiające lub nawet całkowicie automatyzujące obsługę kotłów centralnego ogrzewania. Które z tych akcesoriów warto jest kupić?
 • Czym charakteryzują się kotły na pellet?

  Czym charakteryzują się kotły na pellet?

  Wybór sposobu ogrzewania domu to niezwykle ważna decyzja, która wpływa nie tylko na poziom wydatków, ale również na środowisko naturalne. Kotły na pellet uznawane są za urządzenia grzewcze, które są wyjątkowo ekologiczne. Pellet wytwarzany jest z trocin, a przy jego produkcji nie wykorzystuje się żadnych sztucznych dodatków, dlatego podczas spalania emisja spalin jest bardzo niska. … Continued
 • Pellet czy ekogroszek?

  Pellet czy ekogroszek?

  Zakup kotła to spory stres. Biorąc pod uwagę surowe normy środowiskowe emisyjności CO2 do atmosfery, zwykle wybór leży między kotłem na ekogroszek a pelletem. Logika podpowiada, że skoro z roku na rok coraz więcej mówi się o biopaliwach i alternatywnych sposobach na ogrzanie domów — wybór jest jeden. Czy kocioł na pellet do dobry wybór?

Automatyczne kotły na pelet – nowoczesne ogrzewanie

Przedstawiamy Państwu wysokiej klasy, nowoczesne kotły c.o. na pelet, od przedsiębiorstwa NIBE-BIAWAR, którego siedziba znajduje się w Białymstoku. Zaawansowane technologicznie urządzenia Pellux to wysoka wydajność, uniwersalne zastosowanie, a przede wszystkim ekologia oraz innowacyjność. Nasze kotły c.o. z podajnikiem to niezwykle komfortowe rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w domach jednorodzinnych, jak i zakładach przemysłowych, obiektach użyteczności publicznej, budynkach wielorodzinnych i wielu innych miejscach. Jeśli cenią sobie Państwo funkcjonalność, wygodę użytkowania i niezawodność, nasze produkty z pewnością Państwa zainteresują.

Kotły peletowe, które znajdują się w naszej ofercie, są w pełni zautomatyzowane, nie ma potrzeby ciągłego zaglądania do kotłowni i uzupełniania paliwa. Proces spalania, sterowanie instalacją grzewczą oraz podawania paliwa odbywa się automatycznie. Po odpowiednim ustawieniu systemu kotła c.o. z podajnikiem, użytkownik nie musi już podejmować praktycznie żadnych działań. Kotły Pellux zapewnią optymalne spalanie przez cały czas.

W naszym centrum kotłów peletowych mają Państwo gwarancję wysokiej wytrzymałości i wydajności urządzeń. Wykonane z doskonałych materiałów, będą bezawaryjnie służyć przez wiele lat. Kotły na pelet są proste w obsłudze i wygodne w codziennym użytkowaniu. Jeśli będą mieli Państwo jakiekolwiek pytania, nasi specjaliści służą fachowym doradztwem.

Ekologiczne kotły peletowe – producent NIBE-BIAWAR

Przedsiębiorstwo NIBE-BIAWAR to doświadczony producent nowoczesnych rozwiązań grzewczych. Przez wiele lat działalności firma dynamicznie się rozwinęła, dzięki czemu dzisiaj mamy silną pozycję na rynku w Polsce i za granicą. Nieustannie inwestujemy w usprawnianie i unowocześnianie produkcji, w celu zapewniania najwyższej jakości. Spotyka się to z uznaniem na całym świecie, czego dowodem są liczne nagrody i wyróżnienia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. U nas znajdą Państwo nowoczesne kotły do systemów grzewczych. Proponujemy także profesjonalny serwis kotłów na pelet.

icon-box

NIBE

Specjalnością koncernu NIBE ze Szwecji jest ogrzewanie oraz produkcja pomp ciepła. Atutem firmy jest najwyższa jakość produktów oraz bogata oferta oferowanych urządzeń.

WIĘCEJ
icon-box

BIAWAR

Czołowy producent podgrzewaczy wody i wymienników ciepła

WIĘCEJ
icon-box

Strefa projektanta

Strefa Projektanta dostępna już niebawem

WIĘCEJ

Aplikacja umożliwiająca sterowanie kotłami