banner

WIADOMOŚCI

 • Na czym polega termoizolacja?

  Na czym polega termoizolacja?

  Termomodernizacja budynków jest niezwykle istotna z punktu ekonomicznego i ekologicznego.  To dzięki niej budynki w zimę nie oddają aż tyle ciepła, a latem nie nagrzewają się aż tak szybko. Termoizolacja to oszczędność i zwiększony komfort w jednym. Co jeszcze warto wiedzieć na jej temat?
 • 5 zalet kotłów na pellet

  5 zalet kotłów na pellet

  Pellet to rodzaj opału, który uznawany jest obecnie za najczystsze paliwo ekologiczne. Montaż systemu grzewczego zasilanego pelletem to stawianie na rozwiązania zgodne z duchem ochrony środowiska. A to jeszcze nie wszystko!  Jakie są inne, mocne strony kotłów na pellet?
 • Z jakimi kosztami wiąże się wymiana pieca?

  Z jakimi kosztami wiąże się wymiana pieca?

  Koszty wymiany i montażu pieca na nowy mogą znacznie się różnić, w zależności od wielkości całej instalacji oraz typu wybranego urządzenia grzewczego. Jakie są ceny? Czy warto zdecydować się na wymianę pieca? Jak otrzymać dofinansowanie na ten cel?
 • Czym jest pellet?

  Czym jest pellet?

  Pellet jest paliwem opałowym, które powstaje ze sprasowanych pod wpływem wysokiego ciśnienia odpadów drzewnych – m.in trocin, wiór, zrębów. Przyjmuje on postać granulatu. Pellet jest uznawany za ekologiczne i zarazem wydajne paliwo opałowe. Co jeszcze warto wiedzieć na jego temat?
 • O czym pamiętać w czasie pierwszego uruchomienia kotła?

  O czym pamiętać w czasie pierwszego uruchomienia kotła?

  Pierwsze uruchomienie pieca jest ważniejsze, niż mogłoby się zdawać. To właśnie od tej procedury zależy bezpieczeństwo domowników, a także późniejsze sprawne działanie i serwis instalacji. O czym należy pamiętać przed pierwszym uruchomieniem urządzenia grzewczego?  

Automatyczne kotły na pelet – nowoczesne ogrzewanie

Przedstawiamy Państwu wysokiej klasy, nowoczesne kotły c.o. na pelet, od przedsiębiorstwa NIBE-BIAWAR, którego siedziba znajduje się w Białymstoku. Zaawansowane technologicznie urządzenia Pellux to wysoka wydajność, uniwersalne zastosowanie, a przede wszystkim ekologia oraz innowacyjność. Nasze kotły c.o. z podajnikiem to niezwykle komfortowe rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w domach jednorodzinnych, jak i zakładach przemysłowych, obiektach użyteczności publicznej, budynkach wielorodzinnych i wielu innych miejscach. Jeśli cenią sobie Państwo funkcjonalność, wygodę użytkowania i niezawodność, nasze produkty z pewnością Państwa zainteresują.

Kotły peletowe, które znajdują się w naszej ofercie, są w pełni zautomatyzowane, nie ma potrzeby ciągłego zaglądania do kotłowni i uzupełniania paliwa. Proces spalania, sterowanie instalacją grzewczą oraz podawania paliwa odbywa się automatycznie. Po odpowiednim ustawieniu systemu kotła c.o. z podajnikiem, użytkownik nie musi już podejmować praktycznie żadnych działań. Kotły Pellux zapewnią optymalne spalanie przez cały czas.

W naszym centrum kotłów peletowych mają Państwo gwarancję wysokiej wytrzymałości i wydajności urządzeń. Wykonane z doskonałych materiałów, będą bezawaryjnie służyć przez wiele lat. Kotły na pelet są proste w obsłudze i wygodne w codziennym użytkowaniu. Jeśli będą mieli Państwo jakiekolwiek pytania, nasi specjaliści służą fachowym doradztwem.

Ekologiczne kotły peletowe – producent NIBE-BIAWAR

Przedsiębiorstwo NIBE-BIAWAR to doświadczony producent nowoczesnych rozwiązań grzewczych. Przez wiele lat działalności firma dynamicznie się rozwinęła, dzięki czemu dzisiaj mamy silną pozycję na rynku w Polsce i za granicą. Nieustannie inwestujemy w usprawnianie i unowocześnianie produkcji, w celu zapewniania najwyższej jakości. Spotyka się to z uznaniem na całym świecie, czego dowodem są liczne nagrody i wyróżnienia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. U nas znajdą Państwo nowoczesne kotły do systemów grzewczych. Proponujemy także profesjonalny serwis kotłów na pelet.

icon-box

NIBE

Specjalnością koncernu NIBE ze Szwecji jest ogrzewanie oraz produkcja pomp ciepła. Atutem firmy jest najwyższa jakość produktów oraz bogata oferta oferowanych urządzeń.

WIĘCEJ
icon-box

BIAWAR

Czołowy producent podgrzewaczy wody i wymienników ciepła

WIĘCEJ
icon-box

Strefa projektanta

Strefa Projektanta dostępna już niebawem

WIĘCEJ

Aplikacja umożliwiająca sterowanie kotłami