banner

WIADOMOŚCI

 • Czym powinny wyróżniać się profesjonalne kotły C.O.?

  Czym powinny wyróżniać się profesjonalne kotły C.O.?

  Kotły do centralnego ogrzewania to najważniejszy element instalacji grzewczej. Od ich jakości i rodzaju, zależy komfort użytkowania i odczuwanie ciepła w pomieszczeniach. Warto o tym pamiętać modernizując system ogrzewania w budynku. Na rynku istnieje wiele modeli pieców, więc jak wybrać ten najlepszy?
 • Jakie zalety ma kocioł na pellet z certyfikatem Ecodesign?

  Jakie zalety ma kocioł na pellet z certyfikatem Ecodesign?

  W połowie roku 2018 weszło w życie prawo zakazujące sprzedaży kotłów na pellet klasy niższej niż 5. Chodziło oczywiście o względy ekologiczne, ponieważ kotły niższych klas emitują do środowiska kilka razy większą ilość substancji szkodliwych. Ale nie był to koniec nowych regulacji. Już dwa lata później pojawiła się unijna dyrektywa Ecodesign, która jeszcze bardziej szczegółowo … Continued
 • Jakie informacje uzyskamy dzięki radiowemu termostatowi pokojowemu?

  Jakie informacje uzyskamy dzięki radiowemu termostatowi pokojowemu?

  Termostaty pokojowe stanowią dziś niezbędny element każdej funkcjonalnej instalacji grzewczej. To przede wszystkim za ich pomocą ustawia się pożądaną temperaturę w domach jednorodzinnych i innych budynkach. Nie trzeba nawet robić tego na bieżąco, współczesne termostaty umożliwiają bowiem proste ustalanie całych harmonogramów ogrzewania, dostosowanych do planów dnia domowników, godzin ich nieobecności i innych zmiennych. Co warto … Continued
 • Jak uzyskać dofinansowanie na nowy kocioł?

  Jak uzyskać dofinansowanie na nowy kocioł?

  W dzisiejszych czasach zmagamy się z globalnym problemem skażenia środowiska. Degradacja ekosystemu, którego cząstką są także ludzie, postępuje w zastraszającym tempie, co w efekcie może stać się przyczyną katastrofy ekologicznej. Aby zapewnić przyszłym pokoleniom zdrowe warunki do życia, musimy zacząć działać już teraz! Ważkim problemem jest obecnie smog, na który wpływ ma spalanie w piecach … Continued
 • Jak działa panel pokojowy do kotła i jakie są jego rodzaje?

  Jak działa panel pokojowy do kotła i jakie są jego rodzaje?

  Urządzeniami grzewczymi, takimi jak kotły, możemy wygodnie sterować z dowolnego miejsca w domu. Służą do tego elektroniczne panele, które umieszczamy w wybranych przez siebie miejscach w domu. Umożliwiają one łatwe dostosowywanie pracy urządzeń grzewczych do aktualnego zapotrzebowania na ciepło. Nie tylko podwyższa to komfort osób przebywających w budynku, ale także zapewnia oszczędności, ponieważ zużywamy tylko … Continued

Automatyczne kotły na pelet – nowoczesne ogrzewanie

Przedstawiamy Państwu wysokiej klasy, nowoczesne kotły c.o. na pelet, od przedsiębiorstwa NIBE-BIAWAR, którego siedziba znajduje się w Białymstoku. Zaawansowane technologicznie urządzenia Pellux to wysoka wydajność, uniwersalne zastosowanie, a przede wszystkim ekologia oraz innowacyjność. Nasze kotły c.o. z podajnikiem to niezwykle komfortowe rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w domach jednorodzinnych, jak i zakładach przemysłowych, obiektach użyteczności publicznej, budynkach wielorodzinnych i wielu innych miejscach. Jeśli cenią sobie Państwo funkcjonalność, wygodę użytkowania i niezawodność, nasze produkty z pewnością Państwa zainteresują.

Kotły peletowe, które znajdują się w naszej ofercie, są w pełni zautomatyzowane, nie ma potrzeby ciągłego zaglądania do kotłowni i uzupełniania paliwa. Proces spalania, sterowanie instalacją grzewczą oraz podawania paliwa odbywa się automatycznie. Po odpowiednim ustawieniu systemu kotła c.o. z podajnikiem, użytkownik nie musi już podejmować praktycznie żadnych działań. Kotły Pellux zapewnią optymalne spalanie przez cały czas.

W naszym centrum kotłów peletowych mają Państwo gwarancję wysokiej wytrzymałości i wydajności urządzeń. Wykonane z doskonałych materiałów, będą bezawaryjnie służyć przez wiele lat. Kotły na pelet są proste w obsłudze i wygodne w codziennym użytkowaniu. Jeśli będą mieli Państwo jakiekolwiek pytania, nasi specjaliści służą fachowym doradztwem.

Ekologiczne kotły peletowe – producent NIBE-BIAWAR

Przedsiębiorstwo NIBE-BIAWAR to doświadczony producent nowoczesnych rozwiązań grzewczych. Przez wiele lat działalności firma dynamicznie się rozwinęła, dzięki czemu dzisiaj mamy silną pozycję na rynku w Polsce i za granicą. Nieustannie inwestujemy w usprawnianie i unowocześnianie produkcji, w celu zapewniania najwyższej jakości. Spotyka się to z uznaniem na całym świecie, czego dowodem są liczne nagrody i wyróżnienia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. U nas znajdą Państwo nowoczesne kotły do systemów grzewczych. Proponujemy także profesjonalny serwis kotłów na pelet.

icon-box

NIBE

Specjalnością koncernu NIBE ze Szwecji jest ogrzewanie oraz produkcja pomp ciepła. Atutem firmy jest najwyższa jakość produktów oraz bogata oferta oferowanych urządzeń.

WIĘCEJ
icon-box

BIAWAR

Czołowy producent podgrzewaczy wody i wymienników ciepła

WIĘCEJ
icon-box

Strefa projektanta

Strefa Projektanta dostępna już niebawem

WIĘCEJ

Aplikacja umożliwiająca sterowanie kotłami